Toyota Professional Gdańsk: Twój Partner Serwisowy

Jeśli szukasz kompleksowego serwisu w Gdańsku – Toyota Professional Gdańsk jest odpowiedzią!

W Toyota Professional Gdańsk proponujemy nie tylko sprzedaż nowych i używanych samochodów, ale także opiekę serwisową dla naszych klientów. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz zapewnienie dostępu do szerokiego zakresu usług, które wyczerpią potrzeby klientów. Specjalizujemy się w obsłudze samochodów osobowych oraz dostawczych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz naszym specjalistom, gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie użytkowania pojazdu.

Jako Serwis Toyoty w Gdańsku oferujemy między innymi:

Naprawy Gwarancyjne i Pogwarancyjne

Geometria Zawieszenia oraz doposażenie Samochodów w Akcesoria Off-Road

Przeglądy z Dodatkową Gwarancją Producenta – oferujemy przeglądy z dodatkową gwarancją producenta, nawet do 10 lat samochodu. Aby dostać nową gwarancję wystarczy wykonać przegląd RELAX. Co ważne – gwarancja może przysługiwać również toyotom z przerwą w serwisowaniu. Koszt gwarancji wliczony jest w cenę przeglądu Relax. Co więcej, Gwarancja Toyota RELAX dostępna jest dla wszystkich modeli.

Antykorozyjna Konserwacja Podwozia – zajmujemy się antykorozyjną konserwacją podwozia samochodów osobowych oraz dostawczych, wykorzystując nowoczesne metody natryskowe, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Serwis Klimatyzacji – kompleksowy serwis klimatyzacji, w ramach którego dostępna jest dezynfekcja z myciem parownika. Zapewniamy świeże i czyste powietrze we wnętrzu pojazdu, dbając jednocześnie o komfort podróży.

Ozonowanie Wnętrza Pojazdu – dla naszych klientów zapewniamy również usługę ozonowania wnętrza pojazdu, eliminując nieprzyjemne zapachy oraz bakterie, grzyby i wirusy, które mogą znajdować się wewnątrz samochodu.

Sezonowa Wymiana Opon wraz z hotelem opon – dla wygody naszych klientów oferujemy również usługę przechowywania opon zimowych lub letnich w odpowiednich warunkach, zapewniając ich bezpieczne przechowywanie do kolejnego sezonu.Niezależnie od tego, czy posiadasz samochód osobowy, samochód użytkowy lub dużą furgonetkę nasze warunki spełniają oczekiwania każdego samochodu. Już dzisiaj zapewnij sobie spokój i umów się na sezonową wymianę opon.

Co więcej posiadamy szeroką ofertę doposażenia samochodów w akcesoria off-roadowe, takie jak:

  • Lift zawieszenia
  • Dodatkowe oświetlenie LED
  • Snorkel
  • Wyciągarki przednie i tylne
  • Bagażniki dachowe ARB base rack
  • Orurowanie
  • Haki holownicze
  • Stalowe osłony podwozia
  • Namioty
  • Zabudowy campingowe

Wieloletnie doświadczenie w branży przekładany na naszą codzienną pracę. Dumnie nazywamy się częścią podróży naszych klientów, dbając o bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję z użytkowania samochodów marki Toyota.

Nasz serwis w Gdańsku należy do największej grupy dealerskiej w Polsce – Grupy Walder. Serwis w Gdańsku znajduje się przy ulicy Jabłoniowej 2 na Jasieniu. Nasz obszar obsługi obejmuje region od Gdańska Jasień, przez wszystkie największe dzielnice, takie jak Zaspa, Przymorze, Orunię, Łostowice, Ujeścisko po Kowale, czy Nowy Dwór Gdański.

Naszą pasję do motoryzacji przekładamy na nasze usługi, które opierają się na najwyższej precyzji oraz zaufaniu. Wierzymy, że zestawienie jakości naszych pojazdów z profesjonalnym serwisem sprowadza do długoletniej relacji z naszymi klientami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia! 

Serwis Toyota Walder w Gdańsku – Twój zaufany partner.