Toyota Professional Gdańsk Dealerem Roku LCV 2023!

Cieszymy się ogromnie ogłaszając zdobycie prestiżowego tytułu „Dealer Roku LCV 2023” przez naszą stację dealerską Toyota Professional Gdańsk wchodzącą w skład grupy Walder. To niezwykle ważne wyróżnienie, które zostało przyznane najwyżej sklasyfikowanemu Dealerowi w rankingu, a organizatorem konkursu jest Toyota Central Europe.

W zmaganiach o tytuł „Dealer Roku” stacje dealerskie podlegają dokładnej ocenie w wielu kategoriach. Decydujące są wyniki punktowe gromadzone przez cały rok we wszystkich obszarach, które stanowią ważny element sukcesu dla każdej firmy.

Dla naszego salonu w Gdańsku to szczególne wyróżnienie, zdobyte już w drugim roku od rozpoczęcia funkcjonowania stacji- tym bardziej jesteśmy dumni z tego sukcesu.

-Dziękuje całemu zespołowi za ich ciężką pracę i zaangażowanie, wiem, że bez ich wsparcia to osiągnięcie nie byłoby możliwe. Ta nagroda to potwierdzenie naszej pozycji lidera na rynku dealerskim oraz dowód na to, że nasze wysiłki są doceniane nie tylko przez klientów, ale także Toyote Central Europe – mówi Krzysztof Kocepup Dyrektor stacji Toyota Professional Gdańsk

Mamy nadzieję, że to pierwsze wyróżnienie otworzy drogę do kolejnych sukcesów.

Grupa Walder to autoryzowany diler marki Toyota oraz Lexus, działający na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, części zamiennych i akcesoriów, oraz profesjonalne serwisy blacharsko-lakiernicze, mechaniki i finansowe. Dodatkowo, specjalizujemy się w obsłudze flot firmowych.

Nasze salony znajdują się w strategicznych lokalizacjach w województwie Pomorskim, w miastach Gdynia, Rumia oraz Gdańsk, a także w województwie kujawsko-pomorskim, w miastach Grudziądz i Bydgoszcz.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i skorzystania z naszych usług.