TOYOTA PROACE CITY VERSO MOBILITY, czyli zabudowa dla osób z niepełnosprawnością

Proace City Verso – to kompaktowy van, który oferuje przestronność i elastyczność przestrzeni dla pasażerów. Występuje z napędem benzynowym – silnik 1,2 o mocy 110 KM i silnikiem 1,5 o mocy 100 KM oraz 130 KM do wyboru ze skrzynią manualną lub automatyczną. W zależności od konfiguracji, pojazd może pomieścić od 5 do 7 pasażerów, oferując jednocześnie komfortową podróż.

W tym segmencie Proace, jako model segmentu busa może być porównywany do takich modeli jak Volkswagen Transporter, Peugeot Traveller lub Mercedes Vito. Co wyróżnia nasz model?

Model Proace City Verso wyróżnia się na tle konkurencji 3 letnią fabryczną gwarancją w standardzie z limitem aż 1 000 000 km, podczas gdy konkurencja ogranicza się do 2 lat oraz limitu tylko do 100 000 km!

Dodatkowo Proace City Verso w standardzie wyposażony jest w systemy bezpieczeństwa, takie jak: kontrola trakcji, ABS, systemy wspomagające hamowanie oraz poduszki powietrzne. W wyposażeniu bazowym znajdą się również takie elementy jak: automatyczne światła, czujniki parkowania, tempomat, a także Apple Car Play lub Android Auto. Elastyczny pod względem konfiguracji siedzeń, co umożliwia dostosowanie przestrzeni nie tylko do przewozu osób z niepełnosprawnością, ale również przewozu większych ładunków.

W ramach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) może udzielać wsparcia finansowego na zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osoby z niepełnosprawnością. Wsparcie to obejmuje częściowe pokrycie kosztów zakupu i adaptacji pojazdu. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od ceny zakupu dostosowanego samochodu osobowego.

85% ceny pojazdu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean diam dolor, accumsan sed rutrum vel, dapibus et leo.

80% ceny pojazdu

Dla samochodów przystosowanych do samodzielnego prowadzenia przez osobę z niepełnosprawnością dofinansowanie wynosi maksymalnie 80% ceny pojazdu.

Klient pokrywa wyłącznie różnicę pomiędzy kwotą zakupu, a dofinansowaniem – nie wykłada całej kwoty. Dofinansowanie PFRON rozlicza się bezpośrednio z dilerem.

Zbiór najważniejszych informacji takich jak: wymiary pojazdu, specyfikacje zabudów, dostępne modele samochodów można znaleźć również

Toyota Proace City Verso, w wyjątkowej wersji MOBILITY oznacza samochód z zabudową dla osób z niepełnosprawnością. To odpowiedź dla wszystkich, którzy pragną połączyć mobilność z wygodą oraz bezpieczeństwem.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który przygotowaliśmy, do poznania bliżej tego modelu.

Podobne wpisy