1
3
5
7
previous arrow
next arrow

Z myślą o potrzebach Twojego biznesu, w Serwisie Toyota Professional Gdańsk dbamy o zachowanie pełnej mobilności Twojego samochodu. Jesteśmy specjalistami w obsłudze szybkiej i profesjonalnej zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim pojazdem. Oferujemy wysoką jakość obsługi, specjalistyczne narzędzia oraz możliwość skorzystania z usługi Toyota Express Service, która zapewnia wykonanie danego przeglądu w krótszym czasie.

Serwis Toyoty w Gdańsku należy do największej grupy dealerskiej w Polsce – Grupy Walder. Znajdujemy się przy ulicy Jabłoniowej 2 na Jasieniu w Gdańsku. Nasz obszar obsługi obejmuje region od Gdańska Jasień, przez wszystkie największe dzielnice, takie jak Zaspa, Przymorze, Orunię, Łostowice, Ujeścisko po Kowale, czy Nowy Dwór Gdański.

Naszą pasję do motoryzacji przekładamy na nasze usługi, które opierają się na najwyższej precyzji oraz zaufaniu. Wierzymy, że zestawienie jakości naszych pojazdów z profesjonalnym serwisem sprowadza do długoletniej relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z naszym serwisem w Gdańsku, który stanie się Państwa długoletnim przystankiem samochodowym.  

Serwis Toyota Walder w Gdańsku – Twój zaufany partner.

Serwisujemy samochody dostawcze i osobowe

Formularz kontaktu

Formularz kontaktu