Zadzwoń

+48 583800278
Skip to content

Toyota PROACE VERSO Business Medium

Podróżuj komfortowo nawet w 9 osób. PROACE Verso to wszechstronny mikrobus, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników.

Wyposażenie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby

Toyota PROACE Verso jest wyposażona w wiele rozwiązań przydatnych dla kierowcy i pasażerów.

Nowa Toyota PROACE Verso kontynuuje tradycję tworzenia wszechstronnych mikrobusów. Zastosowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań umożliwiających podróżowanie w przestronnym wnętrzu, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Dodatkowo połączenie przemyślanych funkcji, zaawansowanych silników diesla i innowacyjnych technologii sprawia, że Twoje życie staje się prostsze, a jazda bezpieczniejsz

Zalety

  • Gwarancja PRO na 1 000 000 km
  • Przemyślane i innowacyjne technologie
  • Przestrzeń stworzona na miarę Twoich potrzeb
  • Systemy dbające o bezpieczeństwo: PCS, RSA, LDA, ACC, AHB

Zapytaj o samochód

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM