Skip to content

Toyota PROACE Platforma

Toyota PROACE z zabudową skrzyniową jest stworzona z myślą o najtrudniejszych zadaniach. Lekka aluminiowa skrzynia ładunkowa jest pojemna i wytrzymała, dając przy tym wiele możliwości konfiguracji w zależności od rodzaju działalności. Niezawodność, solidność i funkcjonalność to cechy, dzięki którym każda praca będzie przyjemnością.

Zalety:

  • Funkcjonalna skrzynia ładunkowa
    Skrzynia ładunkowa Toyoty PROACE Platforma posiada lekką aluminiową konstrukcję, co wpływa także na niższą wagę całej zabudowy. Podłoga jest wykonana z wodoodpornej sklejki o grubości 15 mm z warstwą antypoślizgową, a burty o wysokości 350 mm są wyposażone w zamki kasetowe zapobiegające samoczynnemu otwarciu.
  • Doskonałe parametry techniczne
    Toyota PROACE Platforma to pojazd, który może pochwalić się świetnymi warunkami do pracy. Wydajne silniki Diesla o pojemności 2 litrów i mocy 122 KM lub 150 KM, wysoka ładowność do 1325 kg, solidna rama pośrednia stanowiąca wytrzymałą podstawę do montażu skrzyni ładunkowej o powierzchni 4,8 m2 – robią wrażenie.
  • Wybór rodzajów zabudowy
    W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru dodatkowych opcji zabudowy skrzyni ładunkowej. Należą do nich: plandeka niska zakrywająca całą powierzchnię, wysoki stelaż z plandeką czy nadstawka na tylną burtę idealna do transportu lekkich elementów dłużnicowych.

Zapytaj o samochód

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM