Toyota PROACE z zabudową skrzyniową jest stworzona z myślą o najtrudniejszych zadaniach. Lekka aluminiowa skrzynia ładunkowa jest pojemna i wytrzymała, dając przy tym wiele możliwości konfiguracji w zależności od rodzaju działalności. Niezawodność, solidność i funkcjonalność to cechy, dzięki którym każda praca będzie przyjemnością.

Zalety:

  • Funkcjonalna skrzynia ładunkowa
    Skrzynia ładunkowa Toyoty PROACE Platforma posiada lekką aluminiową konstrukcję, co wpływa także na niższą wagę całej zabudowy. Podłoga jest wykonana z wodoodpornej sklejki o grubości 15 mm z warstwą antypoślizgową, a burty o wysokości 350 mm są wyposażone w zamki kasetowe zapobiegające samoczynnemu otwarciu.
  • Doskonałe parametry techniczne
    Toyota PROACE Platforma to pojazd, który może pochwalić się świetnymi warunkami do pracy. Wydajne silniki Diesla o pojemności 2 litrów i mocy 122 KM lub 150 KM, wysoka ładowność do 1325 kg, solidna rama pośrednia stanowiąca wytrzymałą podstawę do montażu skrzyni ładunkowej o powierzchni 4,8 m2 – robią wrażenie.
  • Wybór rodzajów zabudowy
    W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru dodatkowych opcji zabudowy skrzyni ładunkowej. Należą do nich: plandeka niska zakrywająca całą powierzchnię, wysoki stelaż z plandeką czy nadstawka na tylną burtę idealna do transportu lekkich elementów dłużnicowych.