Skip to content

Toyota PROACE CITY VERSO Business

Stworzony dla aktywnej rodziny, która poszukuje komfortu, wszechstronności i bezpieczeństwa zapewnianego przez systemy Toyota Safety Sense. PROACE CITY Verso to minivan, który zaskoczy Cię nowymi możliwościami, niezależnie od trybu życia, który prowadzisz.

Wszechstronny i wygodny minivan

Nowa Toyota PROACE CITY Verso to samochód, który idealnie przystosuje się do Twoich potrzeb. Olbrzymie możliwości aranżacji wnętrza, zaskakująca przestronność i wyjątkowy komfort podróżowania każdego z pasażerów sprawią, że jazda tym autem będzie przyjemnością. Dodatkowo Toyota daje Gwarancję PRO obejmującą dystans do miliona kilometrów.

Zalety:

  • Gwarancja PRO na 1 000 000 km
  • Bogate wyposażenie
  • Długość nadwozia do 4,7 m (Long)‎ i nawet 7 miejsc w kabinie

Pojazd jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: Standard o długości 4,4 m i Long o długości 4,7 m, z 5 lub 7 miejscami siedzącymi. Dodać do tego należy liczne schowki rozmieszczone w całej kabinie i możliwość holowania przyczepy o masie do 1,5 t. Wszechstronny minivan Toyoty zawsze jest gotowy na przygodę

Zapytaj o samochód

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM