Skip to content

Toyota PROACE Active Furgon

Van stworzony, aby sprostać każdemu zadaniu. 3 możliwe wersje nadwozia, szereg konfiguracji drzwi tylnych i bocznych oraz nieskończenie wiele możliwości aranżacji przestrzeni bagażowej to tylko niektóre z jego zalet.

Toyota PROACE: Dobra robota

11 kombinacji nadwozia i długości, szereg konfiguracji drzwi tylnych i bocznych, 3 miejsca z przodu, pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej, zaczepy do mocowania ładunku – to wszystko sprawia, że PROACE staje się dokładnie takim vanem, jakiego potrzebujesz. Dodaj do tego legendarną niezawodność marki Toyota, a zyskasz pewność, że zawsze będziesz miał auto gotowe do pracy.

Zalety:

  • Gwarancja PRO na 1 000 000 km
  • Ładowność do 1400 kg
  • Smart Cargo – praktyczne rozwiązania pozwalające przewozić długie przedmioty
  • Przestrzeń ładunkowa od 4,6 m3 do 6,1 m3

Zapytaj o samochód

Pozostawiasz nam swoje dane osobowe poprzez formularz stanowiący prośbę o umówienie jazdy testowej. W ten sposób, podajesz nam swoje dane celem skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Pozostawienie Twoich danych jest dobrowolne, ale konieczne, abyś skorzystał z jazdy testowej. W związku z jazdą testową i przekazanymi danymi, Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o., 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 5 (TMPL) oraz wybrany diler są administratorami Twoich danych.
Zasady zachowania poufności

ZAPOZNAJ SIĘ Z OBOWIĄZKIEM INFORMACYJNYM