Land CRUISER – rezerwacja online już 9.02!

Wspaniała wiadomość dla miłośników samochodów off-road! Ogłaszamy, że rezerwacje online na nowego Land Cruisera zostaną uruchomione 9 lutego 2024 r. To długo wyczekiwana premiera, która da możliwość klientom pierwszeństwo potwierdzenia zamówienia w systemie dealera.

Rezerwacja online, niestety, nie gwarantuje bezpośrednio zamówienia samochodu, ale jest to pierwszy krok w celu zakupu tego niezwykłego modelu. W związku z tym, Toyota Central Europe najpóźniej do 8.02 udostępni formularz zamówienia online, który zostanie przekazany klientom do informacji wraz instrukcją.

Ceny nowego Land Cruisera zaczynają się od 319 900 zł brutto. Jednak osoby zainteresowane zamówieniem tego modelu powinny być przygotowane na wydatek przynajmniej 409 900 zł. Na początek, będzie bowiem możliwość zamówienia tylko dwóch wersji: First Edition i Executive.

Wersja First Edition to limitowana wersja, dostępna wyłącznie na początku przedsprzedaży. Dla polskich klientów Toyota przeznaczyła 120 egzemplarzy. Model wyróżniać się będzie nie tylko wyglądem, ale również dwukolorowym malowaniem i detalami wykończenia nadwozia oraz wnętrza. Standardowo będzie on wyposażony w 18-calowe obręcze kół z oponami terenowymi. Land Cruiser First Edition będzie miał siedem miejsc siedzących, a tylna kanapa będzie składana elektrycznie i dzielona w proporcji 50:50. Dodatkowo, standardem w tej wersji jest sterowany elektrycznie dach panoramiczny z funkcją otwierania i uchylania. 

Standardowo każdy Land Cruiser będzie wyposażony w reduktor, napęd na cztery koła oraz systemy wspomagające jazdę po bezdrożach. Nie zapomniano również o zwiększonych możliwościach terenowych dzięki systemowi rozłączania przedniego stabilizatora (SDM).

Wersja Executive wyposaży model w 20-calowe felgi aluminiowe i opony szosowe, fotele z tapicerką skórzaną z perforacją, a także wentylowane i podgrzewane skrajne tylne siedzenia. Wersja Executive standardowo będzie również wyposażona w system audio Premium JBL  (14 głośników), projekcyjny wyświetlacz HUD na przedniej szybie oraz cyfrowe lusterko wsteczne. Jako opcje dostępne będą pakiety Voyage (trzeci rząd siedzeń) i Skyview (szklany dach). 

Pozostałe wersje trafią do sprzedaży po zakończeniu przedsprzedaży limitowanej wersji First Edition.

Jeśli jesteś fanem samochodów terenowych to nowy Land Cruiser jest stworzony dla Ciebie. Nie przegap okazji rezerwacji online, która rozpoczyna się już 9 LUTEGO 2024 r.! To doskonała okazja, aby zdobyć jedną z limitowanych wersji First Edition lub Executive.

Aby otrzymać instrukcję zamówień online zapisz się do newslettera, a masz pewność otrzymania linku do formularza jako pierwszy!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Kultowa Toyota Land Cruiser w nowej odłsonie! Zapisz się do newslettera, aby otrzymymać najnowsze informacje na temat modelu. Nie możesz przegapic tej przygody.